Modulinio namelio ar bet kokios kitos prekės iš www.tinyhome.lt užsakymo, gražinimo ir duomenų tvarkymo taisyklės

Modulinio namelio ar bet kokios kitos prekės iš www.tinyhome.lt užsakymo, gražinimo ir duomenų tvarkymo taisyklės

Modulinio namelio ar kitos prekės iš www.tinyhome.lt užsakymas gali būti atliktas internetu. Mes naudojame saugią sistemą, tad Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti. Užsakymą ar užklausas galite siųsti tiesiogiai iš www.tinyhome.lt puslapio, formos esančios prie prekės.

Taip pat užsakymas gali būti pateiktas telefonu arba el. paštu, užklausos forma iš www.tinyhome.lt. Būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį ir el. paštą užsakymo patvirtinimui bei pristatymo detalėms suderinti.

Užsakant standartinius namelius, kurių užsakymo vertė yra ne daugiau kaip 3000 EUR, reikalingas 30 % avansas. Užsisakant didesnės vertės arba modulinius, karkasinius, sodo namelius ar kitas prekes: kubilus, pirtis, taip pat namus pagal individualų projektą, avansas derinamas individualiai.

Likusios sumos apmokėjimas turi būti padarytas prieš prekių atkrovimą iš gamintojo sandėlio.

Mokėjimas galimas bankiniu pavedimu.

Atlikus užsakymą internetu, el. paštu, Jūs gausite užsakymo patvirtinimą, kurį privalote patikslinti ir/arba patvirtinti.

Gavus Jūsų užsakymo patvirtinimą, gamintojas turi teisę atšaukti užsakymą dėl žemiau išvardintų priežasčių:

 • Prekės nėra sandėlyje ir tokio tipo prekė nebegaminama, – tokiu atveju gamintojas gali pateikti alternatyvų modelį ir apie tai informuoti el. paštu arba telefonu. Jūs turėsite galimybę atsisakyti pasiūlyto alternatyvaus modelio, visa sumokėta suma bus grąžinta.
 • Negautas mokėjimas už prekes.
 • Nustatyta klaida produkto aprašyme.
 • Nėra galimybės pristatyti prekių Jūsų nurodytu adresu.
 • Atsiradus papildomoms transporto išlaidoms, negautas apmokėjimas iš kliento.
 • Jeigu neteisingai nurodyta prekės kaina ir gamintojas neturi galimybės parduoti prekės už nurodytą kainą. Tokiu atveju, mes įspėsime Jus apie galutinę prekės kainą, galėsite arba užsakyti prekę už patvirtintą kainą, arba atšaukti užsakymą. Užsakymo atšaukimo atveju, gamintojas įsipareigoja grąžinti visą sumokėtą sumą.

Pristatymas

Nemokamas pristatymas su iškrovimu siūlomas 60 km nuo Vilniaus miesto kai kurioms prekėms, kur tai nurodyta prekių aprašyme. Jeigu pristatymo adresas į tą zoną nepatenka, susisiekite su mumis – mes pasiūlysime Jums patogiausią ir ekonomiškiausią pristatymo būdą. Galimas pristatymas be iškrovimo ir didesniu atstumu. Tokiu atveju reikalingi 2 žmonės nameliui iškrauti.

Modulinių namų, karkasinių namelių, sodo namelių, pirčių, kubilų  gamybos terminas yra 3-8 savaitės (priklausomai nuo sezono, gamybos apkrovimo, namelio tipo, dydžio, sienų storio ir kt). Didesnių modulinių namų gamybos terminas iki 6-10 savaičių sezono metu. Modifikuoto modulinio, karkasinio ar pagal projektą gaminamo statinio arba namelio pagal užsakymą gamybos terminas turi būti derinamas tvirtinant užsakymą.

Aksesuarai pristatomi nemokamai, juos perkant kartu su nameliu. Aksesuarus užsakant atskirai, pristatymas kainuoja papildomai.

Teisė atšaukti užsakymą

 • Visi užsakymai, pateikti internetu, el. paštu arba telefonu gali būti atšaukti. Klientas gali atšaukti užsakymą ne vėliau nei per 7 dienas po namelio pristatymo. Užsakymo atšaukimo atveju, klientas privalo informuoti gamintoją el. paštu arba faksu. Norint atšaukti užsakymą modifikuotam nameliui arba nameliui pagal individualų užsakymą, mes pasiliekame teisę išskaičiuoti 20-80 % nuo sumokėtos avanso sumos, priklausomai nuo namelio gamybos stadijos.
 • Užsakymas gali būti grąžinamas tik tokios pat komplektacijos, originalioje pakuotėje (kaip pristatymo momentu): jokie pakuotės pažeidimai, formos pakeitimai negalimi ir gali būti traktuojami kaip pagrindas, nepriimti grąžinamos prekės.
 • Sutarus dėl užsakymo nutraukimo, gamintojas įsipareigoja grąžinti sumokėtą sumą , išskaičius transporto išlaidas, per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo.
 • Atšaukto užsakymo prekės turi būti sugrąžinamos į gamintojo nurodytą vietą kliento sąskaita. Gamintojas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti klientas.
 • Prekių grąžinimo metu klientas ir gamintojas pasirašo prekių grąžinimo aktą.
 • Jei ginčas tarp kliento ir bendrovės neišsprendžiamas taikiai, jis gali būti nagrinėjamas LR teisme nustatyta įstatymų tvarka.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti medinį namelį gamintojui per 14 d. po pristatymo.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti tokios pat komplektacijos, originalioje tvarkingoje pakuotėje: jokie pakuotės pažeidimai, formos pakeitimai negalimi ir gali būti traktuojami kaip pagrindas, nepriimti grąžinamos prekės
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pristatyta pirkėjui;
 • nudažytas namelis ar jo detalės negali būti grąžinti;
 • grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 1. Prekių grąžinimo metu Pirkėjas ir Pardavėjas pasirašo prekių grąžinimo aktą.
 2. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos į Pardavėjo nurodytą vietą Pirkėjo sąskaita. Pardavėjas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti Pirkėjas.
 3. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos į gamintojo nurodytą vietą kliento sąskaita. Gamintojas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti klientas.
 4. Prekių grąžinimo metu klientas ir gamintojas pasirašo prekių grąžinimo aktą.
 5. Abiems šalims sutarus dėl prekių grąžinimo, gamintojas įsipareigoja grąžinti kliento sumokėtą sumą, (išskaičius transporto išlaidas, jei gamintojas pats organizuoja prekių pristatymą), per 30 dienų po prekių grąžinimo gamintojui.
 6. Kokybiškos bituminės čerpės gali būti grąžinamos, bet tik originalioje pakuotėje, klientui apmokant visas susijusias transporto išlaidas.
 7. Kokybiški langai ir durys nėra grąžinami.

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Visi parduodami moduliniai, mediniai, karkasiniai nameliai yra nauji, atitinka specifikaciją ir produkto aprašymą (jeigu nenurodyta kitaip).
Jeigu gaminys pristatytas pažeistas, matyti lūžusios detalės jau pristatymo metu, klientas gali grąžinti prekes gamintojui iš karto ir reikalauti apmokėjimo grąžinimo.
Esant pakuotės pažeidimui, arba, jeigu pristatytos prekės dalys nėra kokybiškos, gamintojas gali reikalauti pateikti brokuotų detalių nuotraukas.
Pažeistos prekės/trūkstamos detalės: Esant pažeistoms detalėms arba trūkumams, gamintojas įsipareigoja pateikti naujas detales.

PVM mokestis

 • Visų prekių kainos yra nurodytos prekių aprašymuose.
 • Gamintojas pasilieka teikę keisti gaminių kainas ir specifikacijas be įspėjimo. Tai netaikoma patvirtintiems užsakymams.

Moduliniai, projektuojami, karkasiniai, mediniai namai pagal užsakymą

 • Prieš užsakant nestandartinį namelį, ar kitą prekę reikalingas avansas, minimaliai 50 % užsakymo vertės.
 • Jeigu klientas atšaukia užsakymą, jis privalo padengti visas gamintojo patirtas išlaidas, susijusias su atšaukto užsakymo gamyba.
 • Nameliai ir kitos prekės pagal užsakymą laikomos tos, kurios nėra nurodytos ir aprašytos www.tinyhome.lt tinklapyje, taip pat jeigu kinta standartinių namelių dydis, sienos konfigūracijos, komplektacijos, t.t

Pastabos

 • Prašome atkreipti dėmesį, kad mediena yra natūralus produktas, gali turėti įtrūkimų, skilimų, šakų, lenta gali būti šiek tiek išsikreipusi. 2-3 proc. sienos nuokrypis  pagal vertikalę nėra laikomas broku. 
 • Plono tašo mediniai nameliai pristatomi plokščioje pakuotėje, nesurinkti. Surinkimas paprastai nesunkiai atliekamas 2 suaugusių žmonių.
 • Visi nameliai parduodami nedažyti, neimpregnuoti. Namelį būtina nudažyti/impregnuoti per 14 dienų nuo surinkimo.
 • Rekomenduojame namelį dažyti dengiančiais dažais, kurie padengs įtrūkimus, skilimus, šakas, jeigu jie yra.
 • Medinis sodo namelis pasižymi lengva stogo konstrukcija, kuri pritaikyta bituminėms stogo čerpėms ar kt. lengvai stogo dangai. Lengva stogo konstrukcija nelaiko didelių sniego apkrovų, maksimali galima apkrova – 30 kg/m2. Svarbu pažymėti, kad šlapias sniegas gali sverti žymiai daugiau, nei purus ir sausas. Tokiu atveju, būtina reguliariai valyti stogą, kad neįlinktų jo konstrukcija.
 • Kai namelio stogo nuolydis mažesnis nei 12 laipsnių arba stogas yra vienšlaitis, rekomenduojama naudoti hidroizoliacinę medžiagą-paklotą po stogo danga.
 • Rekomenduojama po grindų lentomis naudoti hidroizoliacinę medžiagą, kad grindų lentos būtų apsaugotos nuo drėgmės.
 • Rekomenduojama į kertes dėti savaime besiplečiančią juostą siūlių hermetizavimui ir atsparumo klimato sąlygoms suteikimui.
 • Jeigu namelis stovi atviroje vietovėje ir tikėtinas lietus su šoniniu vėju, rekomenduojame užsandarinti (pvz. silikonu) tarp  lango ir apvado šonuose, ypatingai viršuje.
 • Rekomenduojama kontroliuoti drėgmę namelio viduje, taip išvengsite kondensato ant langų.
 • Jeigu ketinate apšiltinti namelį, rekomenduojame pasikeisti langus ir duris į žemesnio šilumos laidumo koeficiento langus ir duris. Priešingu atveju galimas kondensato kaupimasis ant stiklo. 
 • Parduodami mediniai nameliai laikomi laikinaisiais statiniais, kurie nėra pritaikyti nuolatiniam gyvenimui juose.
 • Visais reikalingais projektais, leidimais statybiniams ir kt. darbams privalo pasirūpinti pirkėjas.
 • Pirkėjas turi užtikrinti, kad grunto tankis yra stabilus arba pateikti grunto tyrimų, kurie reikalingi renkantis pamatų rūšį, dokumentus. 

​Asmens duomenų apsauga

 1. Bendrosios nuostatos
  1.1. Šios duomenų apsaugos nuostatos (toliau – “sąlygos”) reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuria remdamasis “ General solution, UAB“ (toliau Bendrovė) tvarko klientų asmens duomenis.
  1.2. Klientų asmeninių duomenų tvarkymą nustato šios sąlygos, LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.
  2. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS
  2.1. Bendrovė Kliento asmens duomenis tvarko šiais tikslais:
  2.1.1. Sudarant ir vykdant paslaugų teikimo ir / arba pirkimo – pardavimo sutartis su Klientu;
  2.1.2. Kliento identifikavimui, tam, kad būtų tinkamai įvykdyta paslaugų teikimo ir / arba pirkimo – pardavimo sutartis;
  2.1.3. vykdant tiesioginę rinkodarą, esant Kliento sutikimui;
  2.2. Bendrovė, tvarkydama duomenis, vadovaujasi šiais pagrindiniais duomenų tvarkymo principais:
  2.2.1. asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais ir toliau nėra tvarkomi tikslais, nesuderinamais su nustatytaisiais prieš renkant asmens duomenis;
  2.2.2. asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai;
  2.2.3. asmens duomenys yra tikslūs ir, jei reikia dėl asmens duomenų tvarkymo, nuolat atnaujinami, o netikslūs ar neišsamūs duomenys yra ištaisomi, papildomi, sunaikinami arba sustabdomas jų tvarkymas;
  2.2.4. asmens duomenys yra tapatūs, tinkami ir tik tokios apimties, kuri yra būtina jiems rinkti ir toliau tvarkyti;
  2.2.5. Kliento asmens duomenys yra saugomi nustatytą laiką, bet ne ilgiau nei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyti terminai, o pasibaigus asmens duomenų saugojimo terminui, yra sunaikinami.
  2.3. Bendrovė tvarko šiuos Kliento asmens duomenis:
  2.3.1. pagrindinė informacija, t.y. vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ar telefono numeris;
  2.3.2. duomenys, kurie susiję su paslaugų ir / arba prekių teikimu, t. y., paslauga ir / arba prekė, jos užsakymo detalės, apmokėjimo detalės (t. y. prekės kaina, atsiskaitymo būdas), prekės pristatymo būdas, pristatymo vietos adresas, kontaktiniai duomenys (elektroninio pašto adresas ar/ir telefono numeris).
  2.4. Kliento asmens duomenys gaunami tiesiogiai iš Kliento.

2.5 Naudotojas informaciją apie save pateikia pats; – Duomenys, susiję su Naudotoju, generuojami automatiškai, Naudotojui naudojantis Internetinės parduotuvės svetaine; – Duomenys apie Naudotoją gaunami iš trečiųjų asmenų. Bendrovės Internetinės parduotuvės svetainės Naudotojas savarankiškai pateikia informaciją Bendrovei šiais atvejais: – Naudotojui susikūrus Internetinės parduotuvės paskyrą bei atliekant užsakymą Internetinėje parduotuvėje; – Naudotojo komunikacijos bet kokia forma su Bendrove metu. Antrasis Asmens duomenų gavimo būdas apima tokią situaciją, kai informaciją Bendrovė Slapukų pagalba, Naudotojo sutikimo tvarkyti jo Asmens duomenis teisiniu pagrindu, surenka automatiškai Naudotojui naudojantis Bendrovės Internetinės parduotuvės svetaine ir jos suteikiamomis galimybėmis. Trečiasis Asmens duomenų gavimo būdas apima tokią situaciją, kai Naudotojo sutikimo pagrindu informaciją apie Naudotoją Bendrovė gauna iš trečiųjų asmenų, tokių kaip Facebook, Inc., Google, Inc. Bendrovė iš Facebook, Inc., pinterest gauna tokius Naudotojo Asmens duomenis kaip Naudotojo atvaizdą ir www.facebook.com socialinio tinklo paskyros (profilio) vardą, telefoną ar el. paštą tuo tarpu iš Google, Inc. Bendrovė gauna tik Naudotojo atvaizdo duomenis.
2.6. Bendrovė turi teisę prekių pristatymo tikslu pasitelkti trečiuosius asmenis, kurie atlieka Kliento asmens duomenų tvarkymo veiksmus, jiems pavestus rašytine sutartimi arba atskiru nurodymu, išskyrus atvejus, kai įstatymai ir kiti teisės aktai nustato kitaip.
2.7. Bendrovė  teikdama paslaugas, prekes arba kitą su paslaugomis susijusią informaciją, kuri gali būti aktuali Klientui, yra teikiama Klientui jo nurodytu el. paštu. Klientas turi teisę visada nesutikti ar atsisakyti dėl informacijos teikimo jo nurodytu el. paštu. Klientui yra suteikiama aiški, nemokama ir lengvai įgyvendinama galimybė nesutikti arba atsisakyti tokio kontaktinių duomenų naudojimo pirmiau nurodytais tikslais, siunčiant kiekvieną žinutę el.  paštu .

Tiesioginiais rinkodaros tikslais gali būti tvarkomi šia duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, el, paštas. Klientui nesutikus, jog Bendrovė tvarkytų jo asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu, Kliento asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu nėra tvarkomi.

Klientas savo duotą sutikimą tvarkyti duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu gali bet kada atšaukti pateikdamas prašymą šiais kontaktais: info@tinyhome.lt
2.7.  Klientas privalo pateikti tikslius ir teisingus duomenis. Tuo atveju, jeigu Kliento asmens duomenys pasikeičia po jų pateikimo, Klientas privalo apie tai informuoti nedelsiant Bendrovę.
2.8. Klientas, pateikdamas prašymą adresu General solution, UAB Lentvario g. 15 Vilnius, Lithuania

turi teisę:

 • gauti informaciją apie savo asmens duomenis ir tikslus, kuriais jie tvarkomi, 
 • reikalauti ištaisyti neteisingus duomenis. 
 • reikalauti, jog Bendrovė nutrauktų Kliento asmens duomenų tvarkymą, išskyrus atvejus, kai toks duomenų tvarkymas yra privalomas pagal taikytinus įstatymus;

2. Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją manydamas, kad yra pažeistos Kliento teisės.
2.9. Bendrovė įgyvendina tinkamas organizacines ir technines priemones, skirtas apsaugoti Kliento asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
2.10. Bendrovė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdama klientui.

Compare listings

Compare