Viskas tobula, sraigtinius polius sugręžė, pirtį pagamino per mėnesį, atvežė, pastatė. Pagarba už sklandžiai organizuojamą darbą. Ačiū. Dainius. Kaunas.
by Dainius
Kaunas
Rezultatas džiugina - patenkinti sandeliuku. Buvo niuansų dėl pristatymo, bet galų gale viskas išsisprendė 🙂 Rekomenduoju!
by Viktorija
Kaunas
Viskas gerai. Kaina, pristatymas, kokybė, ir paskui aptarnavimas.
by Laura
Vilniaus r.
Sveiki, užsisakėme pas p. Vaidą šiuolaikinį modulinį namelį 3X5 m. savo sodui. Vėliau pagrinde bendravom su p. Aurelija. Nuo pat pradžios visas procesas vyko profesionaliai ir sklandžiai, bendravimas su komandos nariais buvo draugiškas ir dalykiškas, iš p. Aurelijos gavome gerų praktiškų patarimų, kuriais sėkmingai pasinaudojome, ypatingas ačiū jai. Namelis buvo pagamintas kokybiškai ir anksčiau laiko, bei sėkmingai atvežtas į Kauną. Iškilę klausimai buvo sprendžiami geranoriškai, atsižvelgiant į užsakovo poreikius. Drąsiai rekomenduoju šią kompaniją ir kitiems.
by Arūnas
Kaunas
Labai maloni komunikacija, viską paaiškina pakonsultuoja, lankstus su terminais tik geriausi atsiliepimai!
by Laura
Labai maloni komunikacija, viską paaiškina, pakonsultuoja, lankstūs su terminais tik geriausi atsiliepimai!
by Laura
Puikus namelis. Pristatymas buvo profesionalus. Rekomenduoju visiems, kurie nori turėti savo pirtelę.
by Saulius
Ačiū už greitai ir kokybiškai pastatytą SIP namą. Darbai atlikti greičiau nei sutarta, darbų vadovas konsultavo nuo pradžios iki pabaigos, nebuvo neatsakytu klausimu. Tikrai rekomenduoju.
by Edita Mickiene Rokiškio r.
Labai faina pirtelė, senoviškas stilius, labai patogus saunos ir priešpirčio išplanavimas. Viskas pagaminta kokybiškai. Rekomenduoju.
by Robertas
Pirmas namelis. Bet vykęs. Toks kokio norėjau. Ir rūpintis niekuo nereikėjo. Drąsiai rekomenduoju.
by Viktoras
Ačiu už gaminį ,viskas atitinka kaip buvo aptarta užsakant. Matosi, kad darbas atliktas kokybiškai. Patenkinti. Dekojam už pirti.
Pirtis
by Eduardas iš Vilniaus
Įdomiausia, kaip namelį veža, ar bus sveikas. Viskas vyko puikiai: atvežtas į vietą ir pastatytas nieko nepažeidus, darbai atlikti kokybiškai, atsižvelgta į visus prašymus, kaip ką atlikti, keisti. Labai malonus bendravimas su klientu, pradedant nuo užsakymo, atlikimo bei pristatymo. Jei man reikės dar vieno namelio, kreipsiuos tik į šiuos darbuotojus. Nameliu labai džiaugiamės, dabar turime vietą savo atostogoms prie marių.
by Alvidas iš Svencelės
Ačiū už nepriekaištingą bendradarbiavimą. Viskas buvo atlikta laiku ir kokybiškai. Prieš kiekvieną darbų pradžią būdavome informuojami, suteikiama informacija detali. Širdingas dėkui Vaidui, Donatui, Mindaugui ir likusiai komandai už namą! Sėkmės projektuose!
by Martynas iš Vilniaus
Ačiu už gamini,viskas atitinka kaip buvo aptarta užsakant.matosi kad darbas atliktas kokibiškai.patenkinti.dekojam už pirti.
by Eduardas iš Vilniaus
Šauni visa komanda, kuri padeda kurti gyvenimo svajonę savo patarimais, o po to ir darbais. Tikri profesionalai. Ačiū!
by Remigijus iš Dūkštų
Labai gerai dirba šios įmonės darbuotojai. Viskas buvo sutarta ir suderinta labai profesionaliai. Namelio pristatymas ir pati statyba vyko labai sklandžiai. Labai džiaugiuosi kad pas mus yra tokie Žmonės. 10 balų vertinimas.
by Egidijus
Labai patiko pirtelė, daili ir kvepenti . Jokių nesusikalbėjimų nebuvo dėl užsakymo, apmokėjimo ir pristatymo. O atvežęs jaunuolis super, ne tik kokybiškai pristatė, bet ir dar paaiškino , pateikė naudingą info apie ekspoatavimą
by Ona iš Molėtų
Pasirinkome Tinyhome dėl sklandžios komunikacijos, geros kainos bei protingų pagaminimo terminų. Pagamino greičiau negu buvo sutarta, apsiėmė pristatyti į sudėtingą vietą, pirtelė ir sandėliukas padaryti kokybiškai ir pagal visus pageidavimus.
by Vygantas
Laba diena, labai esam patenkinti nameliu,kokybiškas, gražus, kaip ir norėjom, ačiū.
by Neringa
Ačiū už puikią pirtele.Uzsakymas įvykdytas greitai ir kokybiškai.Vaidas atidžiai išklausė ir įvykdė mūsų norus.
by Irena iš Kauno r.
Labai geras aptarnavimas, viskas aiškiai ir konkrečiai. Gavome laiku kokybišką ir gražią pirtelę už tikrai protingą kainą. Likome labai patenkinti kokybe, aptarnavimu ir servisu, todėl tikrai rekomenduosiu ir savo pažįstamiems. Rimta kompanija. Malonu turėti reikalų su profais.
by Pirtis į Širvitų rajoną
Labai didelis ačiū projektų vadovui Vaidui už sutekta informaciją padedant pasirinkti pirtelę, per 1 mėnesį jau džiaugiame pirtelė savo sklype, nors dėl blogo siauro privažiavimo turėjome didelę problemą su pirteles atvežimų, Vaidas pasiūlė pasinaudoti galimybė surinkti pirtele vietoje , esame labai patenkinti ir pirties kokybė. Rekomenduoju !
by Irena
Labai geras aptarnavimas, viskas aiškiai ir konkreciai. Gavome laiku kokybišką ir gražią pirtelę už tikrai protingą kainą. Likome labai patenkinti kokybe, aptarnavimu ir servisu, todėl tikrai rekomenduosiu ir savo pažįstamiems. Rimta kompanija. Malonu turėti reikalų su profais.
by Gediminas ir Sigita
Uzsisakiau pirtele pas Vaida, labai gerai viska patare, padarė laiku kaip ir planavo. Likau patenkintas darbu ir kokybe. Pirti pastatė ten kur ir norėjome nors privažiavimas nebuvo pats geriausias. Rekimenduoju 100% !
by Gediminas
Greitas pristatymas, malonus vairuotojas ir kokybiškas namelis. Rekomenduoju!
by Arkadijus
Laba diena, Užsisakiau Pirti su pristatymu.Iš pardavėjo gavau greita ir patikima konsultacija.Pirti atveže tikrai labai greitai,laiku.Labai patenkintas pirties kokybe.Rekomenduoju.
by Kazimir
Labai gera ir greita komunikacija. Norėčiau padėkoti Vaidui už patarimus, konsultacijas dėl pirtelės. Ivanui už greitą pristatymą ir kokybišką pastatymą 😊. Viskas labai idealu ir jauku. Ačiū labai!!! Geriausios rekomendacijos!!!
by Leonidas
Norim padėkoti projektų vadovui Vaidui už patarimus, konsultacijas,padėjo apsispręst dėl pirtelės, kas mūsų sąlygomis labiausiai tiktų.Ir visai tinyhome komandai už greitą pagaminimą ir pristatymą. Viskas labai kokybiška ir jauku. Ačiū labai.
by Romualda
Pirkau 80 m2 SIP namą. Buvau šokiruotas geraja prasme kaip greitai ir kokybiškai vyko darbai. Rekomenduoju.
by Tadas
Pirkome 30 m2 SIP namelį - trapeciją. Esame patenkinti. Namelis pateisino lūkesčius nes yra didelis ir gražus.
by Oxana

Compare listings

Compare