Parašykite rekomendaciją

Pasirinkome Tinyhome dėl sklandžios komunikacijos, geros kainos bei protingų pagaminimo terminų. Pagamino greičiau negu buvo sutarta, apsiėmė pristatyti į sudėtingą vietą, pirtelė ir sandėliukas padaryti kokybiškai ir pagal visus pageidavimus.
by Vygantas
Laba diena, labai esam patenkinti nameliu,kokybiškas, gražus, kaip ir norėjom, ačiū.
by Neringa
Ačiū už puikią pirtele.Uzsakymas įvykdytas greitai ir kokybiškai.Vaidas atidžiai išklausė ir įvykdė mūsų norus.
by Irena iš Kauno r.
Labai geras aptarnavimas, viskas aiškiai ir konkrečiai. Gavome laiku kokybišką ir gražią pirtelę už tikrai protingą kainą. Likome labai patenkinti kokybe, aptarnavimu ir servisu, todėl tikrai rekomenduosiu ir savo pažįstamiems. Rimta kompanija. Malonu turėti reikalų su profais.
by Pirtis į Širvitų rajoną
Labai didelis ačiū projektų vadovui Vaidui už sutekta informaciją padedant pasirinkti pirtelę, per 1 mėnesį jau džiaugiame pirtelė savo sklype, nors dėl blogo siauro privažiavimo turėjome didelę problemą su pirteles atvežimų, Vaidas pasiūlė pasinaudoti galimybė surinkti pirtele vietoje , esame labai patenkinti ir pirties kokybė. Rekomenduoju !
by Irena
Labai geras aptarnavimas, viskas aiškiai ir konkreciai. Gavome laiku kokybišką ir gražią pirtelę už tikrai protingą kainą. Likome labai patenkinti kokybe, aptarnavimu ir servisu, todėl tikrai rekomenduosiu ir savo pažįstamiems. Rimta kompanija. Malonu turėti reikalų su profais.
by Gediminas ir Sigita
Uzsisakiau pirtele pas Vaida, labai gerai viska patare, padarė laiku kaip ir planavo. Likau patenkintas darbu ir kokybe. Pirti pastatė ten kur ir norėjome nors privažiavimas nebuvo pats geriausias. Rekimenduoju 100% !
by Gediminas
Greitas pristatymas, malonus vairuotojas ir kokybiškas namelis. Rekomenduoju!
by Arkadijus
Laba diena, Užsisakiau Pirti su pristatymu.Iš pardavėjo gavau greita ir patikima konsultacija.Pirti atveže tikrai labai greitai,laiku.Labai patenkintas pirties kokybe.Rekomenduoju.
by Kazimir
Labai gera ir greita komunikacija. Norėčiau padėkoti Vaidui už patarimus, konsultacijas dėl pirtelės. Ivanui už greitą pristatymą ir kokybišką pastatymą 😊. Viskas labai idealu ir jauku. Ačiū labai!!! Geriausios rekomendacijos!!!
by Leonidas
Norim padėkoti projektų vadovui Vaidui už patarimus, konsultacijas,padėjo apsispręst dėl pirtelės, kas mūsų sąlygomis labiausiai tiktų.Ir visai tinyhome komandai už greitą pagaminimą ir pristatymą. Viskas labai kokybiška ir jauku. Ačiū labai.
by Romualda
Pirkau 80 m2 SIP namą. Buvau šokiruotas geraja prasme kaip greitai ir kokybiškai vyko darbai. Rekomenduoju.
by Tadas
Pirkome 30 m2 SIP namelį - trapeciją. Esame patenkinti. Namelis pateisino lūkesčius nes yra didelis ir gražus.
by Oxana
Labai greita ir kokybiška komunikacija, užsakytą sanitarinį namuką gavome laiku, be to ir kokybė 100%. Geriausios rekomendacijos 🙂
by Donatas

Compare listings

Compare