Medinė pavėsinė Marat 3,2×3,2 m 16,7 m²

  • 2 729 €

Apžvalga

ID: TH23944
  • Pavesinės stoginės
  • Tipas
  • 16,7

Aprašymas

Parduodama MARAT medinė pavėsinė- elegantiška ir dekoratyvi sodo puošmena. Šis dizainas išsiskiria savo elegantišku dizainu ir tampa gražiu dekoratyviniu elementu. Vidinė užtvara ribojama su apsauginiu aptvaru ir užima net 16,7 m² plotą. Tai puikiai tinka įvairioms veikloms, tokioms kaip skaitymas, piešimas, bendravimas žaidimų metu ar tiesiog poilsis nuo sunkaus dienos darbo.

Pavėsinė MARAT taps jūsų sodo centru karštomis vasaros dienomis ir taps oazė, į kurią visada norėsite sugrįžti, siekdami ramybės. Išmatavimai yra 360 x 530 cm, o stogo viršūnės aukštis siekia 281 cm.

Šis medinis rąstinis sodo pastatas pagamintas iš kokybiško 44 mm storio šiaurietiško medžio ir parduodamas kaip rinkinys. Pirkinių komplekte yra visi reikalingi montavimo elementai, grindys ir medinis rostas. Grindys ir stogo lentos yra sujungtos naudojant perfiliuotą sistema su peromis ir liežuvio detalėmis. Langai ir durys turi dviglapį stiklą, suteikiantį modernumo ir funkcionalumo.

Pastaba: Stogo danga, dažai ir lakas nėra įtraukti į pakuotę. Montavimas ir pristatymas nėra įskaičiuoti į kainą.

Jeigu ieškote elegantiškos ir praktiškos medinės pavėsinės, MARAT yra puikus pasirinkimas. Susisiekite su mumis norėdami gauti daugiau informacijos arba susitarti dėl apžiūros.

Namelio vietos paruošimas/ Pamatas:

 – Nameliai pristatomi nesurinkti. Pridedama instrukcija kaip surinkti. Mes galime pasiūlyti paslaugą, namelio surinkimą. Kaina skirtinga kiekvieno namelio surinkimo, ją paskaičiuojame pagal užklausą.

 – Pagal kiekvieną namelį yra išsiunčiama instrukcija kaip turi būti paruošta vieta pastatymui. Jeigu reikalinga specialiai paruošti vieta, visada pasiūlome vietos paruošimo darbus.

– Pamatas kai kuriems nameliams yra nereikalingas. Priklauso nuo konkretaus objekto. Jeigu pamatas yra reikalingas, visada pasiūlome pamatų įrengimą.

Pristatymas ir iškrovimas:

 – Namelis pristatomas nesurinktas pakuotėje.

Kitos sąlygos:

Visos kainos nurodytos su PVM;

Pristatymas per 7-14 dienų;

Pristatymas už papildomą mokestį. Skaičiuojamas pristatymo atstumas ir ar reikalinga papildoma technika.

Išsami informacija

Updated on May 30, 2023 at 1:54 pm
  • ID: TH23944
  • Kaina: 2 729 €
  • Dydis: 16,7
  • Tipas: Pavesinės stoginės
  • Statusas: Surenkamas

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
  • Vaidas