Apžvalga

ID: TH23952
  • Pavesinės stoginės
  • Tipas
  • 10,4

Aprašymas

Medinis sodo namelis Sofia gali būti puiki sodo dekoracija ir tapti jo ryškiausiu akcentu. Jo elegantiškas dizainas atkreips dėmesį ir suteiks gražų dekoratyvinį poveikį. Vidinis plotas, apsuptas tvoros, siekia iki 10,4 m². Tai ideali erdvė įvairioms veikloms, tokioms kaip skaitymas, piešimas, bendravimo žaidimai arba paprastas atsipalaidavimas po įtemptos dienos. Pavėsinė Sofia taps jūsų sodo centru karštomis vasaros dienomis ir taps ramybės oaze, kuria visada norėsite grįžti. Išoriniai matmenys yra 350 x 350 cm, o šlaito aukštis siekia 234 cm.

Detalės: Šis medinė rastinė pavėsinė yra pagaminta iš 34 mm storio šiaurietiško medžio ir pristatoma kaip rinkinys. Rinkinio sudėtyje yra visi reikalingi montavimo elementai, grindys ir medinis rėmas. Langai ir durys yra dvigubo stiklinimo. Stogo danga, dažai ir lakas nėra pristatoma rinkinių dalis. Sodo pavėsinių kainos nurodomos be montavimo ir pristatymo.

Jei ieškote medinės pavėsinės su elegantišku dizainu ir praktiškumu, Sofia gali būti puikus pasirinkimas. Susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos arba susitarti dėl apžiūros.

Namelio vietos paruošimas/ Pamatas:

 – Nameliai pristatomi nesurinkti. Pridedama instrukcija kaip surinkti. Mes galime pasiūlyti paslaugą, namelio surinkimą. Kaina skirtinga kiekvieno namelio surinkimo, ją paskaičiuojame pagal užklausą.

 – Pagal kiekvieną namelį yra išsiunčiama instrukcija kaip turi būti paruošta vieta pastatymui. Jeigu reikalinga specialiai paruošti vieta, visada pasiūlome vietos paruošimo darbus.

– Pamatas kai kuriems nameliams yra nereikalingas. Priklauso nuo konkretaus objekto. Jeigu pamatas yra reikalingas, visada pasiūlome pamatų įrengimą.

Pristatymas ir iškrovimas:

 – Namelis pristatomas nesurinktas pakuotėje.

Kitos sąlygos:

Visos kainos nurodytos su PVM;

Pristatymas per 7-14 dienų;

Pristatymas už papildomą mokestį. Skaičiuojamas pristatymo atstumas ir ar reikalinga papildoma technika.

Išsami informacija

Updated on May 30, 2023 at 2:13 pm
  • ID: TH23952
  • Kaina: 2 029 €
  • Dydis: 10,4
  • Tipas: Pavesinės stoginės
  • Statusas: Surenkamas

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
  • Vaidas