Medinis sodo namelis Toras 6×4 m. 24 m²

  • 3 589 €

Apžvalga

ID: TH24397
  • Sodo nameliai
  • Tipas
  • 24

Aprašymas

Medinio sodo namelio matmenys 6×4 m. 24 m². Medinis sodo namelis su aukščiausios kokybės gamybos proceso kontrole.

Mūsų medinis sodo namelis – tai ne tik paprastas sodo elementas, bet ir kruopščiai sukurta natūrali ir funkcionali puošmena. Kiekviena detalė, pradedant mažiausiu mediniu elementu ir baigiant pilnu komplektu, peržengia aukščiausius kokybės standartus, o tai pasiekta dėka kruopščios gamybos proceso kontrolės, kurią vadovaujamės nuo gamybos pradžios iki pat galo.

Visi žingsniai gamybos procese siekia vieno tikslo – sukurti medinį sodo namelį, kuris ne tik patenkintų jūsų vizualinius lūkesčius, bet ir išlaikytų patvarumą metų bėgyje. Tai pradedama dar gamybos proceso pradžioje, kuomet mediniai elementai yra atidžiai atrinkti pagal jų kokybę ir natūralumą. Kiekviena lenta peržiūrima, siekiant nustatyti, ar ji neturi jokių vizualių defektų, kreivumų ar kitų nukrypimų nuo aukščiausių matmenų reikalavimų.

Kiekviena medinė dalelė yra apdorota su didžiuliu dėmesiu detalių ir kokybės puoselėjimu. Aukšta tikslumo technologija užtikrina, kad lentos įlaidai ir griovelis yra išfrezuotas taip, kad atitiktų net griežčiausius matmenų reikalavimus.

Mūsų įsipareigojimas klientams – tai aukščiausios kokybės produktai, kurie išsiskiria savo patvarumu, išskirtinumu ir natūralumu. Mes suprantame, kad sodo namelis yra ne tik funkcionalus objektas, bet ir jūsų sodo dalis, kuri prisideda prie vizualinės aplinkos harmonijos. Todėl mūsų medinis sodo namelis yra ne tik tvirtas ir patvarus, bet ir elegantiškas bei unikalus.

Pasitikėkite mūsų medinio sodo namelio kokybe, kurią pasiekėme dėka mūsų technologiškai išvystytos gamybos bazės bei griežtos gamybos proceso kontrolės. Mes su džiaugsmu pristatome jums produktą, kuris atitinka net pačius išrankiausiųjų reikalavimus ir padės jums sukurti jaukią, natūralią ir įspūdingą sodo aplinką.

Namelio vietos paruošimas/ Pamatas:

 – Nameliai pristatomi nesurinkti. Pridedama instrukcija kaip surinkti. Mes galime pasiūlyti paslaugą, namelio surinkimą. Kaina skirtinga kiekvieno namelio surinkimo, ją paskaičiuojame pagal užklausą.

 – Pagal kiekvieną namelį yra išsiunčiama instrukcija kaip turi būti paruošta vieta pastatymui. Jeigu reikalinga specialiai paruošti vieta, visada pasiūlome vietos paruošimo darbus.

– Pamatas kai kuriems nameliams yra nereikalingas. Priklauso nuo konkretaus objekto. Jeigu pamatas yra reikalingas, visada pasiūlome pamatų įrengimą.

Pristatymas ir iškrovimas:

 – Namelis pristatomas nesurinktas pakuotėje.

Kitos sąlygos:

Visos kainos nurodytos su PVM;

Pristatymas per 7-14 dienų;

Pristatymas už papildomą mokestį. Skaičiuojamas pristatymo atstumas ir ar reikalinga papildoma technika.

Išsami informacija

Updated on August 16, 2023 at 10:45 am
  • ID: TH24397
  • Kaina: 3 589 €
  • Dydis: 24
  • Tipas: Sodo nameliai
  • Statusas: Surenkamas

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Eglė
  • Eglė