Namelis ant ratų 7,8 m x 2,55 m x 4 m

 • 37000 27 000 €

Apžvalga

ID: TH24308
 • Mobilus nameliai
 • Tipas
 • 15

Aprašymas

Lauko nuotykių ir jaukumo mėgėjams pristatome pasakišką namelį ant ratų! Tai neįprasta gyvenamoji erdvė, kurią galima turėti visur, kur tik panorėsite. Šis unikalus namelis sujungia modernų patogumą ir gamtą, leisdamas jums pasinerti į laisvės ir nuotykių pasaulį.

Namelio ant ratų matmenys:

namas + priekaba: I 7,8 m x P 2,55 m x A 4 m

Tik namas: I 6,8 m x P 2,55 m x A 3,4 m

Tik priekaba: I 7,6 m x P 2,45 m x A 0,65 m

Vidiniai matmenys: P 2,2 m x I 6 m x A 3,2 m.

Įskaitant: koridorių P 2,2 m x I 5 m;

Vonios kambarį P 2,2 m x I 0,91 m;

Miegamąjį 1,68 m x 2,53 m.

Nameliui ir priekabai bendras svoris yra 3500 kg, tik priekabai – 700 kg.

Svarbu: namą galima atskirti nuo priekabos naudojant domkratus (komplekte).

Taip pat, kaip matote, aukštis yra 4 m (namas + priekaba), tai viršija leistiną vairavimo taisyklių ribą, jei stovėsite kartu ant sunkvežimio – viršysite limitą. Geriausias būdas – pastatyti namą ir priekabą atskirai ant sunkvežimio.

Aprašymas ir konstrukcija:

Namukas yra sumontuotas ant priekabos ir yra pritvirtintas 8 taškais. Aplink perimetrą apačioje yra įtemptas su priekaba su namuko dugnu.

Vidinis erdvinis išplanavimas yra pagamintas iš medžio (imitacija kalimo). Namelio karkasas yra iš šlifavimo technikos džiovintos 50×100 mm dydžio medienos.

Šilumos izoliacija – 100 mm uolienos vata (Rockwool).

Karkasas yra apšiltintas 12 mm fanera iš išorės ir vidaus pusėje imituojančia kalimo lentomis.

Stogo ir šoninės sienos – sukabinti skardos lakštai. Mediniai dekoratyviniai įdėklai yra pritvirtinti prie šonų ir galų iš pušies.

Išorė yra dengta pušimi, jame yra patalpos namo inžineriniams ryšiams (boileris, išorinė kondicionieriaus dalis, elektros skydelis, vandens tiekimo ir nuotekų elementai).

Langai ir durys yra vienakameriai stiklo paketai su plastikiniais profiliais “Salamander”.

Danga – laminatas. Vonios kambarys: įdiegta praustuvas. Dušo kabina išdėstyta vinilo plytelėmis. Virtuvė – 2 metrai, paruošta įrengti buitinei technikai (šaldytuvas, skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė, kaitlentė, viryklių pakabinimas).

Įėjimo durys yra įrengtos iš kairės pusės judant.

Gale yra balkoninės durelės, kurios gali būti naudojamos kaip išėjimas į terasą, jei namelis yra pastoviai pastatytas, arba kaip panoraminis langas, jei dažnai keliaujate.

Galimi papildomi variantai pagal kliento pageidavimus:

 • Vandentiekis gali būti pasirinktinai pritaikytas iki autonomijos lygio. T. y. namelį galima papildyti siurbliu ir talpa vandeniui (100 l) ir išpylimui (25 l).
 • Taip pat pasirinktinai numatyta galimybė autonomiškai tiekti energiją su akumuliatorių komplektu ir 12V / 220V keitikliu + saulės panelė.

Gyvenamasis modulis yra išimamas, jį galima pastatyti pastoviai ant žemės be priekabos (4 domkratai į komplektą įeina).

Namelis yra meistriškai įrengtas iš vidaus. Interjeras sukurtas natūralia medienos imitacija, kuri suteikia jaukumo ir namų jausmą. Jis patraukia akį jaukiomis medinėmis detalėmis, sutvarkyta buitimi.

O kas dar labiau pritraukia dėmesį – tai namuko mobilumas. Galite be vargo atsijungti jį nuo priekabos naudodami specialius domkratus, kurie jau yra komplekte. Taip jūs galėsite leistis į savo nuotykius ir keliones, pažinti naujas vietas ir praleisti laiką gamtoje, o namelis taps jūsų nepakeičiamu patogumu, kurį galite naudoti ir kaip mobilų namelį, ir kaip kelioninį.

Išsami informacija

Updated on September 29, 2023 at 1:53 pm
 • ID: TH24308
 • Kaina: 37000 27 000 €
 • Dydis: 15
 • Tipas: Mobilus nameliai
 • Statusas: Mobilus

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
 • Vaidas