SIP namelių serija Trapecija nuo 14 m² iki 80 m²

 • 4 222 €

Apžvalga

ID: TH17763
 • Sip skydiniai nameliai
 • Tipas
 • 14

Aprašymas

Turite nedidelį žemės sklypą, kuriame norėtumėte turėti namelį poilsiui, bet nenorite užsiimti ilgomis, sudėtingomis statybomis? Siūlome įsigyti 14 m² SIP skydinį namelį TRAPECIJA. Namelis apšiltintas, tad jame galite leisti laiką ir šaltuoju metų laiku.

Pristatome į bet kurią vietą Lietuvoje.

Statybos trukmė – iki 1 mėnesio.

Galime pagaminti įvairių išmatavimų:

 • 14 m2
 • 22 m2
 • 30 m2
 • 50 m2
 • 80 m2
 
Techninės charakteristikos:
Namo dydis (m²) 14 22 30 50
Plotis (m) 2,5 4 5 5
Ilgis (m) 6 6 6 10
Aukštis (m) 2,8 2,8 2,8 2,8
Stogo storis (cm) 15 15 15 15
Sienos storis (cm) 10 10 10 10
Grindų storis (cm) 10 10 10 10
Šilumos klasė (artima) B B B B

Trapecijos serijos SIP namų kaina

Namo dydis (m2) 14 22 30 50
SIP skydų komplektas (sienos + stogas)
SIP skydų komplektą sudaro:
– SIP skydai sienoms (124 mm)
– SIP skydai stogui (174 mm)
– SIP skydų pjaustymas, frezavimas, pilnas paruošimas montavimui
– Konstrukcinė mediena sienoms ir stogui
– Tvirtinimo detalės
įeina įeina įeina įeina
Montavimas 2 dienos 2 dienos 2 dienos 4 dienos
Pristatymas 4222 4624 6030 8440
Kaina (Eur)        
Kainos nurodytos be 21 % PVM        

Į kainą įskaičiuota:

 • Išsamus planas ir aukščių brėžinių paketas, kuriuo galėsite naudotis įrengiant apdailą, jeigu perkate iš mūsų tik namo konstrukciją
 • SIP plokštės sienoms, stogui
 • Langų ir durų angos iš anksto supjaustytos ir konstrukciškai įrėmintos mediena
 • Pristatymas į jūsų nurodytą vietą
 • SIP plokščių montavimo komplektas su visais esančiais reikalingais elementais (varžtai, klijai ir sandarikliai)

SIP namelio statymo darbų eiga:

Montavimas

Mūsų profesionali komanda gali užtikrinti tikslų ir efektyvų SIP plokščių montavimą. Plokštes nemokamai pastatysime visoje Lietuvoje. Galime sumontuoti namą ir už Lietuvos ribų, tačiau prie aukščiau nurodytų kainų bus pridėtos papildomos išlaidos (išlaidos statybininkų kelionėms ir apgyvendinimui).

Pamatai

Tvirtam pastatui reikia tvirtų pamatų. Į mūsų pradinį paketą neįeina pamatai, todėl pamatus galite pasidaryti patys arba užsakyti pas mus. Jeigu pamatus darotės patys, tuomet pamatai turi būti įrengti prieš mums atvykstant į vietą. Rekomenduojame naudoti vieną iš dviejų pamatų tipų: sraigtinius arba polinius:
– Sraigtiniai pamatai. Cinkuoti sraigtai yra tiksliai įsukami į žemę. Ant sraigtų yra įrengiamas medienos konstrukcijų pagrindas, sukuriama tvirta ir lygi platforma ant kurios vėliau statomas visas grindų, sienų karkasas. Aplinkos požiūriu, naudojant sraigtus, išmetamo anglies kiekis labai sumažėja, palyginti su tradiciniu betono pagrindu.
– Poliniai pamatai su rostverku. Rostverkas yra pamatinė sija, kuri sujungia polius ir tolygiai paskirsto jiems perduodamas pastato apkrovas. Jį paprastai galima montuoti iš HAUS P6-20 klojinių blokų. Rostverko aukštis ir plotis parenkami pagal veikiančias apkrovas, sienos konstrukciją, cokolio aukštį ir t.t. Klojinių blokai dedami ant išlyginto grunto ir polistireno putplasčio. Armatūros montavimui blokų raizginiuose suformuotos išpjovos. Sumontavus HAUS klojinių blokus ir armatūros strypynus, rostverkas užmonolitinamas betonu.
Informavus mus apie jūsų pasirinktą pamatų tipą, atsiųsime išsamų grindų brėžinį.

Sip grindys

SIP grindis lengviau ir greičiau montuoti ir nepatiriami jokie standartiniai betonavimui reikalingi procesai. Kaip betono stingimas, kur reikia išlaukti kelis mėnesius norint tęsti darbus ir kloti grindis. Taip pat betonui reikalingas tinkamas išlyginimas, užtikrinimas kad betono plėtimasis nepažeis pastato konstrukcijų ir pan. Todėl siūlome greitą ir bene geriausią variantą SIP grindis. Šiltas, greitai sumontuojamas ir patvaras kuomet SIP grindys tampa neatsiejama viso pastato konstrukcijos dalimi. Taip yra todėl, kad SIP grindys žymiai padidina pastato konstrukcinį sujungimą ir vientisumą. Savo ruožtu,  kita labai svarbi detalė yra energetinis efektyvumas kuomet visas pastatas yra sudarytas iš SIP plokščių pastatas sunaudoja mažiau šildymo. Tai žymiai padidina pastato energinį efektyvumą. Ir, žinoma, tai reiškia: sutaupyti pinigai šildymo ir aušinimo išlaidoms padengti.

Namo apdaila

Jei norite kad vienas rangovas prižiūrėtų visus jūsų statybos projekto darbus, mes galime pastatyti namą nuo pamatų iki pilnos apdailos. Jei esate „pasidaryk pats“ entuziastas arba turite savo statybininką, mes su malonumu sukursime tik SIP konstrukciją, visus kitus darbus galėsite užbaigti pagal savo norimą stilių.

Langai ir durys

Visos mūsų langų ir durų angos yra iš anksto supjaustytos ir konstrukciškai įrėmintos. Tai leidžia lengvai įmontuoti jūsų pasirinktus langus ir duris. Konstrukcinis rinkinys yra su kairiuoju šoniniu langu, tačiau, jei norite galime langą sumontuoti ir kitoje vietoje. Tokią informaciją pateikite užsakymo formoje. Tai jums papildomai nekainuos.

Stogas

Bituminės čerpės
Bituminės čerpės yra mechaniškai tvirtinama bituminė lakštinė šlaitinių stogų hidroizoliacinė danga, gaminama pagal EN 544 reikalavimus. Danga gaminama stiklūno pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant oksiduotu bitumu, sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais bazalto pabarstais, apatinis – plėvele ir smėliu. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų.

Prilydoma stogo danga

Vienas inovatyviausių sprendimų. Tai puikus pasirinkimas ir plokštiesiems stogams. Danga gaminama stiklo pluošto pagrindą (armatūrą) iš abiejų pusių padengiant modifikuotu polimerais APP (ataktiniu polipropilenu), sumaišytu su mineraliniu užpildu bitumo sluoksniu. Viršutinis dangos paviršius padengtas smulkiagrūdžiais mineraliniais pabarstais arba polietilenine plėvele, apatinis dangos paviršius padengtas plona polietilenine plėvele. Medžiagos sudėtyje nėra žmonėms ir gyvūnams pavojingų medžiagų. Stogo dangos tarnavimo laikas – daugiau nei 15-20 metų. Tai vienas populiariausių sprendimų plokščių stogų įrengimui ir remontui.

Leidimai satybai

Tokiems pastatams statyos leidimai yra nereikalingi. Reikia išlaikyti atstumą nuo sklypo ribos 3m. Jeigu yra kaimyno sutikimas tuomet atstumo išlaikyti yra neprivaloma. Jeigu nesiriboja su kaimynu tuomet atstumas irgi yra neprivalomas.

Statybos leidimas yra privalomas tokiu atveju, jei žemės sklypas patenka į bent vieną iš šių teritorijų: kultūros paveldo objekto teritorijoje, kultūros paveldo objekto apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, kurortuose, Kuršių nerijoje, Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritorijoje (jeigu statoma ne sodyboje – pastatą ne sodyboje, tiesiant susisiekimo komunikacijas, statant plokščiadugnius grūdų saugojimo bokštus, siloso ir šienainio tranšėjas, vėjo elektrines), magistralinio dujotiekio vietovės klasių teritorijose, esančiose 200 metrų atstumu abipus magistralinio dujotiekio vamzdyno ašies.
Galite pasitikrinti statybos inspekcijoje: http://apklausos.vtpsi.lt/index.php/416549?lang=lt

Žemiau pateikiamas statybos procesas

1. Pamatai

Pamatų įrengimui rekomenduojame naudoti sraigtinius polius. Pagal pasirinktą variantą atliekami pamatų rangos darbai. Jie trunka apie 1 dieną.

 

2. Sienų grindų ir stogo konstrukcijų komplektas

Pagal pasirinktą variantą atliekami namo konstrukcijų darbai. Jie trunka apie 1 dieną.

3. Apdaila

Išorės apdaila atliekama pagal pasirinktą variantą. Trunka apie 1- 5 dienos.

Lygiagrečiai gali būti daroma vidaus apdaila. 

 

Išsami informacija

Updated on January 4, 2023 at 8:43 am
 • ID: TH17763
 • Kaina: 4 222 €
 • Dydis: 14 m²
 • Tipas: Sip skydiniai nameliai
 • Statusas: Surenkamas

Privalumai bei charakteristikos

Namo variantai

Description:

Description:

Description:

Description:

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
 • Vaidas