Apžvalga

ID: TH22834
  • Karkasinės pirtys
  • Tipas
  • 9

Aprašymas

Medinė pirtis “2.5×4 m”, kuri gali būti gaminama įvairiais matmenų variantais. Šios pirtelės stogas yra padengtas skardos trapecine danga ir apšiltintas 10cm storio vatine izoliacija, užtikrinančia patogų naudojimą net šaltuoju metų laiku.

Karkasas taip pat yra apšiltintas 10cm storio vatine izoliacija, užtikrinančia optimalią temperatūros reguliaciją. Grindys taip pat yra apšiltintos 10cm storio vatine izoliacija, o jų paviršius gali būti dengiamas medinėmis grindlentėmis arba parketu.

Lauko apdaila yra siausta dailylente, spalva pagal kliento norus ir poreikius. Vidaus sauną dengia obliuotos liepos lentos, o grindys gali būti pagamintos iš juodalksnio arba kitų medžiagų. Priepirtis yra įrengtas eglės, pušies medžiu, obliuota dailylente.

Pirties elektros sistema yra pilnai išvedžiota. Lauko durys yra medinės, saunos stiklinės, o langai gali būti mediniai su stiklo paketu arba plastikiniai. Pirties malkinis pečius yra Stoveman ir apsaugotas kamino indėklu.

Taip pat yra įdiegtas 30 litrų vandens bakelis, užtikrinantis patogų vandens tiekimą pirties vartotojams. Pirtis “2.5×4 m” yra patikima, patogi ir jauki pirtelė, puikiai tinka atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos ar tiesiog poilsiauti savaitgalio vakarais su šeima ir draugais.

Pagrindinė informacijaPirties namo išmatavimai2.5×4 m
Pirties namo dydis9 m2
Stogas skarta trapecija apšiltintas vata10 cm
Karkasas apšiltintas vata10 cm
Grindys apšiltintos vata10 cm
Katilas “Stoveman” apsaugotas kamino indėklasMalkinis
Vandens bakelis30 l
Lauko durysmedinės
Saunos durysstiklinės
Elektros instaliacijayraNamo technines charakteristikosIšorės apdailaLauko apdaila siausta dailylentė, spalva pasirenkama
Vidaus apdailaMedinė dailylentė
Saunos -obliuota liepa, grindys – juodalksnis.
Priepirčio – eglė, pušis
Grindlentės – medinės arba parketas
StogasSkardinis trapecija apšiltintas 10cm vata
Langai durysMediniai su stiklo paketu, galimas variantas ir plastikiniai

Pristatymas į kainą neįskaičiuotas.

Jei patiko šios pirties dizainas ir komplektacija, susisiekite, galime pagaminti ir kitokių matmenų, pagal jūsų pageidavimus, šio dizaino pirtį.

Išsami informacija

Updated on April 12, 2023 at 6:17 am
  • ID: TH22834
  • Kaina: 6 900 €
  • Dydis: 9
  • Tipas: Karkasinės pirtys
  • Statusas: Karkasinis

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
  • Vaidas