FOLKROOST 70 B klasė dėžutė

 • 29 750 €

Apžvalga

ID: TH17242
 • Namai
 • Tipas
 • 2
 • Miegamieji
 • 1
 • Vonios kamb.
 • 70
 • m2

Aprašymas

Nedideliam namui tai praktiškas ir labai patogus variantas. Nedideli eksploatacijos ir statybos kaštai, patogus ir modernus išplanavimas, erdvi svetainė su dvejais dideliais arba trejais mažesniais kambariais. Namas su dviem ar trimis miegamaisiais ir bendra erdve svetainei su virtuve.

Šis projektas puikiai atitinka “FOLKROOST” filosofiją, kad statydamiesi ar eksploatuodami namus iš gamtos turime imti minimaliai resursų. 

Taigi, jei norite gyventi gražiame ir racionaliai pastatytame name, “FOLKROOST 70” kaip tik Jums.

Jei Jums nepatinka langų išdėstymas ar namo planas, mes juos lengvai koreguosime, taip kad namukas atitiktų Jūsų poreikius!

 • BENDRAS PLOTAS – 70.67 m2
 • GYVENAMASIS PLOTAS – 56.54 m2
 • NAMO DYDIS BE TERASOS – plotis 8.20 m / Ilgis 11.00 m
 • SVETAINĖ + VIRTUVĖ – 30.06 m2
 • DU ATSKIRI MIEGAMIEJI KAMBARIAI – 13.24 + 13.24 m2
 • VONIOS AR DUŠO PATALPA – 5.85 m2
 • TERASOS DYDIS – pagal pageidavimą

Namas gali būti pastatytas B, A++ klasių.

Namo baigtumas 40 proc. (sudėtis: namo pamatai + sienos ir stogo konstrukcijos montavimas + priešvėjinis gipsas + difuzinė plėvelė + stogo danga). Konstrukcija gali saugiai 2-3 mėnesius stovėti be fasado apdailos, kol laukiate banko finansavimo.
B klasė – 425 eur/m2 x bendras plotas. Kaina: 29750 eur.
A++ klasė – 485 eur/m2 x bendras plotas. Kaina 33950 eur.
Namo baigtumas 60 proc. (sudėtis: sienų ir stogo apšiltinimas + fasado apdaila + langai ir lauko durys + lietaus nubėgimo sistema + elektros ir signalizacijos laidai, santechnikos vamzdynai, rekuperatoriaus ir vėsinimo ortakiai, šildomos grindų ir kolektorių montavimas + apšiltintos ir išbetonuotos grindys + sandarumo testas).
B klasė – 840 eur/m2 x bendras plotas. Kaina 58800 eur.
A++ klasė – 1060 eur/m2 x bendras plotas. Kaina 74200 eur.
Namo baigtumas 85 proc. (sudėtis: pertvarų įrengimas iš gipso kartono, gipso kartono apdaila ant lauko sienų ir lubų, pamato apšiltinimas iš išorės).
B klasė – 1050 eur/m2 x bendras plotas. Kaina 73500 eur.
A++ klasė – 1260 eur/m2 x bendras plotas. Kaina 88200 eur.
Namo baigtumas 100 proc. (Sudėtis: kaina preliminari ir labai priklauso nuo interjero ir gerbūvio sprendimų).
B klasė – nuo 1250 eur/m2 x bendras plotas + 150 eur/m2 (jei reikalingas vandens gręžinys, valymo įrenginiai, lietaus požeminis surinkimo tinklas) + 250 eur/m2 baldai be buitinės technikos prietaisų + šviestuvai, elektros jungikliai, santechnikos prietaisai).
A++ klasė – nuo 1600 eur/m2 x bendras plotas + 150 eur/m2 (jei reikalingas vandens gręžinys, valymo įrenginiai, lietaus požeminis surinkimo tinklas) + 250 eur/m2 baldai be buitinės technikos prietaisų + šviestuvai, elektros jungikliai, santechnikos prietaisai)
Kainose nėra įvertintos saulės baterijos, saulės kolektoriai, gerbūvio tvarkymo darbai (sklypo žemės darbai + vejos ir trinkelių, tvoros, vartų automatikos įrengimas). Jei norite šalia namo turėti terasą, tai pridėkite dar 150 eur/m2 (p.s. m2 t.y. terasos plotas). Jei terasa bus su stogo konstrukcija, tai apie 200 eur/m2. Pvz. 20 m2 terasa su stogu jums kainuotų 20 m2 x 200 eur = 4000 eur.
Visos išvardintos kainos yra su mokesčiais. Taip pat visur yra įdėtas aukštas 12 proc. infliacijos koeficientas.
Norintiems sutaupyti pinigų – turime jums sprendimą.
Lauksime jūsų klausimų asmenine žinute.

Išsami informacija

Updated on March 27, 2023 at 8:15 am
 • ID: TH17242
 • Kaina: 29 750 €
 • Dydis: 70 m2
 • Miegamieji: 2
 • Kambariai: 3
 • Vonios kamb.: 1
 • Tipas: Namai
 • Statusas: Surenkamas

Privalumai bei charakteristikos

Komplektacijos

Namo variantai

Description:
Į bazinį “30% Folkroost paketą” įeina patys svarbiausi ir atsakingiausi namo statybos etapai. Tai namo konstrukcija, jos apšiltinimas ir sandarinimas. Pastačius per silpną konstrukciją namas sugrius, o jei jis bus blogai apšiltintas ir užsandarintas, jame gyventi bus šalta. Su šiuo paketu mes išsprendžiame dvi sudėtingiausias statybos vietas, nuo kurių priklauso svarbiausios eksploatacinės savybės. Todėl “30% PAKETAS” skirtas žmonėms, kurie mėgsta ir gali statyti patys, bet neturi patirties namo šiltinime ir konstrukcijose. Užsisakę šį paketą, Jūs nepadarysite techninių klaidų namo statyboje, o Jūsų namas bus tvirtas ir šiltas. Užsisakę šį paketą Jūs gausite šiltą ir tvirtą konstrukciją, surinkta Jūsų sklype ant Jūsų pamatų. Taip pat gausite projektą, konstrukcijų darbo projektą ir konsultacijas kaip pasibaigti namo statybą. Surinkus “30% PAKETO” pastatą, matininkai įvertintų jo baigtumą apie 30%. T. y. pakankamas baigtumas, kad gautumėte pirmąją banko paskolą, su kuria sėkmingai tęstumėte namo statybas, su mumis ar be mūsų.

Description:
Architektūrinis ir konstrukciniai brėžiniai. Gaminio surinkimas užsakovo sklype. Laikančiosios kolonos ir sijos. Sandarios sienos, apšiltintos 200 mm (B)/ 300 mm (A+) mineraline vata. Siena iš išorės uždengta priešvėjine GYPROC GTS-9 plokšte, iš vidaus garo plėvelė + Durelio plokštė. Sandarūs stogo skydai, apšiltinti 250 mm ( B ) / 390 mm (A+) mineraline vata. Iš išorės – difuzinė plėvelė, iš vidaus garo plėvelė + Durelio plokštė. Kampiniai sienų elementai – sienų sujungimui. Tvirtinimo detalės ir sandarinimo juostos. A+ klasės plastikiniai langai ir lauko durys. Fasado apdaila (bazė dailylentės). Stogo pakalimai ir vėjalentės. Lietaus nuvedimo sistema. Stogo danga Ruukki plieninė stogo danga (min. 30 metų garantija).

Description:
“80% PAKETAS”, tai pasiūlymai, kuriose įskaičiuota beveik viskas, išskyrus vidaus apdailos darbus ir medžiagas. Į kainą įeina: Pamatai, apšiltintos ir išbetonuotos grindys, sienos su lauko apdaila ir viduje prisukta gkp plokšte, stogas su danga ir aksesuarais, stogo vidinėje dalyje prisukta gkp plokšte, vidinės pertvaros apsuktos gkp plokšte, vandentiekio ir nuotekų vamzdžiai, vėdinimo sistema su įrenginiu, šildymo sistema su šildymo šaltiniu parinkta pagal namo eksploatacines charakteristikas, kondicionierius, elektros laidai su pajungta elektros skydinę, signalizacijos laidai. Jei Jums šio paketo būtų per mažai, galėtume pasiūlyti paslaugas iki rakto. Bet reikia susitikimo, kuriame aptartume Jūsų poreikius ir pagal tai paskaičiuotume kainą. “80% PAKETAS” skirtas žmonės kurie nenori rūpintis statybomis ir visus susijusius su statyba klausimus palieka mums. Įsigijus šį paketą Jus galėsite mėgautis statybos procesu džiaugdamiesi dėl kokybės, statybos kaštų stabilumo ir pabaigos terminų. Visa tai Jūs derinsite iki statybų, o proceso metu stebėsite sklandžią darbų eigą. Jei pasitikite mūsų dešimties metu patirtimi, jei Jums reikia optimalių sprendimų tausojančių pinigus, jei norite namo, o ne statybos proceso ir jei tikitės garantijų visam namui, o ne jo dalims tai šis paketas skirtas JUMS !

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
 • Vaidas