Apžvalga

ID: TH24102
  • Moduliniai Sandwich nameliai
  • Tipas
  • 36

Aprašymas

Modulinis namas yra modernus, efektyvus ir pilnai įrengtas būstas, idealus gyvenimo ir atsipalaidavimo vieta. Šis namas pasižymi aukšta kokybe, energijos taupymu bei patogumu.

Pagrindinis namo konstrukcijos elementas yra sandwich plokštė, kurioje yra 120 mm storio poliuretano užpildas. Ši plokštė suteikia puikią šilumos izoliaciją, užtikrina efektyvų energijos naudojimą ir sumažina šilumos nuostolius. Šios plokštės šilumos laidumo koeficientas yra 0.19 W/(mk), tai reiškia, kad namas yra gerai izoliuotas ir mažai energijos praranda.

Namas taip pat yra aprūpintas aliuminio profilio vitrininiais langais, kurie suteikia puikų natūralios šviesos įėjimą ir estetišką išvaizdą. Šie langai yra patvarūs, lengvos priežiūros ir ilgaamžiai.

Elektros instaliacija yra pilna ir kokybiška, užtikrinanti patogų ir saugų elektros energijos naudojimą. Jūs galėsite naudotis visais elektros prietaisais be jokių papildomų investicijų ar pastangų.

Vonios kambarys yra visiškai įrengtas ir patogus. Jis turi visas reikalingas vonios kambario įrangos dalis, įskaitant vonią ar dušo kabiną, kriauklę, tualetą ir kitus būtinus baldus ar aksesuarus. Jums nereikės jokių papildomų pastangų ar išlaidų vonios kambarys tinkamai įrengtas.

Virtuvinis komplektas yra modernus ir patogus. Jame yra 2 metrų ilgio kaitlentė su 2 elementais, kuri užtikrins efektyvią maisto gaminimo procesą. Taip pat komplekte yra kriauklė su maišytuvu, suteikianti jums visus reikalingus virtuvės funkcionalumus.

Namas taip pat yra aprūpintas 3,5 kW kondicionieriumi, kuris užtikrins jums patogią temperatūros kontrolę visais metų laikais. Tai suteiks jums galimybę reguliuoti namo temperatūrą, suteikti patogumą ir patogią gyvenimo aplinką.

Grindų danga yra pasirinktinai PVC arba laminatas. Abu variantai yra lengvai priežiūrai, patvarūs ir estetiški. Galėsite pasirinkti tinkamą variantą pagal savo skonį ir poreikius.

Visi šie privalumai ir pilnas įrengimas yra įskaičiuoti į kainą. Modulinio namo kaina su visais aprašytųjų elementų įrengimu yra 38800 € + PVM. Pristatymas Vilniaus apskrityje yra nemokamas, todėl jums nereikės mokėti už pristatymo išlaidas.

Šis modulinis namas su visais jo aprašytais privalumais ir patogumų elementais yra puiki investicija į jūsų gyvenimo kokybę ir komfortą.

Kaina 38 800 eur +PVM

Pristatymas Vilniaus apskrityje nemokamas.

Pristatymas Vilniaus apskrityje nemokamas.

Išsami informacija

Updated on March 20, 2024 at 6:59 am
  • ID: TH24102
  • Kaina: 38 800 €
  • Dydis: 36
  • Tipas: Moduliniai Sandwich nameliai
  • Statusas: Sandwich

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
  • Vaidas