Apžvalga

ID: TH21400
 • Komerciniai
 • Tipas
 • 28

Aprašymas

Modulinis namelis su dengta terasa yra funkcionalus ir stilingas būstas, kuris tinka tiek vasaros atostogoms, tiek nuolatiniam gyvenimui. Šis namelis pasižymi aukšta kokybe, patogumu ir estetiškumu.

Namelio matmenys yra 5,94 m ilgio ir 4,7 m plotio, o bendras jo plotas sudaro 28 m². Tai užtikrina pakankamai erdvę jūsų reikmėms, suteikiant jums komfortišką gyvenimo aplinką.

Namelio terasa yra idealus papildymas, suteikiantis jums galimybę mėgautis lauko erdve ir gamta. Terasa gali būti naudojama poilsiui, valgymui lauke ar tiesiog atsipalaidavimui. Ji suteiks jums puikią galimybę išnaudoti lauko plotą ir mėgautis natūralia aplinka.

Grindys namelyje yra pagamintos iš medžio, kuris suteiks jums šilumą ir natūralumą. Medinė grindų danga sukuria jaukumą ir estetišką įvaizdį, kartu būdama patvari ir lengva priežiūrai.

Šoninės sienos taip pat yra pagamintos iš medžio, kuris suteikia nameliui natūralumo ir šilumos jausmą. Medinės sienos suteikia jums gero izoliacijos lygio, tuo pačiu užtikrindamos patogią temperatūrą ir garsų izoliaciją.

Išorė namelio yra dengta profiliuota cinkuota antracito spalvos skarda. Ši apdaila suteikia nameliui modernią ir stilingą išvaizdą, taip pat užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą atmosferos sąlygoms.

Namelyje yra 100 mm storio vata, kuri užtikrina efektyvų šilumos izoliacijos lygį ir sumažina energijos nuostolius. Tai leis jums gyventi patogiai visais metų laikais ir sumažinti šildymo sąnaudas.

Langai namelyje yra PVC langai B klasės, su 1 paketu ir 5 kamerais. Šie langai užtikrins puikų šilumos ir garso izoliacijos lygį bei efektyviai filtruos šviesą. Jūs galėsite mėgautis natūralia šviesa, tuo pačiu išlaikyti patogią temperatūrą viduje.

Elektros instaliacija namelyje yra pilna, įskaitant rozetes, LED apšvietimą ir skydinę. Tai užtikrins jums patogią ir saugią elektros energijos naudojimą.

Namelyje taip pat yra pilnai įrengtas WC, dusas ir boileris, užtikrinantys jums patogumą ir higienos poreikius.

Vidaus sienos yra padengtos MDF dalylentėmis, kurios suteikia jums estetišką ir šiuolaikišką interjero išvaizdą. MDF dalylentės yra lengvai priežiūrai ir atsparios.

Vidaus lubos yra padengtos PVC dailylentėmis, kurios suteikia švarią ir modernią išvaizdą. PVC dailylentės yra lengvos priežiūrai, ilgaamžės ir estetiškos.

Šis modulinis namelis su terasa yra puiki investicija, kuri suteiks jums jaukumą, funkcionalumą ir komfortą.

Charakteristika:

Matmenys ilgis 5,94m x plotis 4,7m
Namelio plotas – 28m2
Terasa

 • Grindys medis
 • Šoninės sienos medis

Apdaila

 • Išore profiliuoti cinkuota antracitas skarda

Šiltinimas – 100mm mineraline vata
Langai – PVC langai B klases 1 paketo 5 kamerų
Elektros instaliacija, rozetes, LED apšvietimas, skydinė
Wc, dusas, boileris,
Vidaus sienos MDF dalylentės
Vidaus lubos PVC dailylentės

Išsami informacija

Updated on June 7, 2023 at 12:20 pm
 • ID: TH21400
 • Kaina: 12 075 €
 • Dydis: 28
 • Tipas: Komerciniai
 • Statusas: Gamyklinis

Privalumai bei charakteristikos

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
 • Vaidas