Apžvalga

ID: TH22678
  • Komerciniai, Moduliniai namai, Moduliniai Sandwich nameliai
  • Tipas
  • 30

Aprašymas

Ieškote modernesnių biuro patalpų? Biuras 30 m2 5×6 m – tai naujoviška modulinė statybos sistema, kurią galite pritaikyti pagal savo poreikius. Skydų ir langų konstrukcija leidžia užtikrinti didesnį lankstumą, kartu gaunant naujausių technologijų privalumus. Ten, kur estetika yra labai svarbi, nėra nieko svarbiau už kruopščiai parinktas medžiagas, meistriškumą ir stilių.

Daugiasluoksnės plokštės naudojamos biurų pastatų, gamyklų ir kitų viešųjų erdvių statybai. Jos taip pat gali būti naudojamos gyvenamiesiems pastatams. Plokštės yra su 120 mm tankio puleretano putplasčio užpildu, todėl jos yra tvirtos, lengvos ir kartu patvarios.

Ofisas modulinis namelis 5x6m (Sandwich) yra patogus ir efektyvus būdas praplėsti jūsų verslo ar namų erdves. Šis ofiso namelis yra pagamintas iš specialios sandvičinių plokščių konstrukcijos, kuri suteikia papildomą izoliaciją ir padeda išlaikyti patogią temperatūrą viduje visais metų laikais.

Ofisas namelis yra 5×6 metrų dydžio ir turi bendrą plotą 30 kvadratinių metrų, suteikiantį pakankamai vietos keliems darbuotojams ir kelioms darbo vietoms. Šis ofiso namelis turi tvirtą ir patikimą konstrukciją.

Ofisas namelis yra lengvai perkeliamas ir gali būti lengvai sumontuotas ant bet kokios pakankamai tvirtos pagrindo paviršiaus. Šis namelis taip pat turi daugybę langų, kurie suteikia natūralios šviesos ir ventiliacijos.

Modulinis namelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti patogią ir funkcionalią darbo vietą savo verslui ar namams. Šis ofiso modulinis komercinės paskirties statinys suteiks jums pakankamai vietos, kad galėtumėte patogiai dirbti, o jo sandvičinių plokščių konstrukcija padės išlaikyti patogią temperatūrą ir sukurti puikią darbo vietą.

Techninės charakteristikos:

Namo plotas: 30 kv

Langai: Aliuminio profilio vitrininiai langai 3 kamerų

Sienos: 120 mm poliuretano užpildu
Grindys: 120mm poliuretano užpildu
Stogas: 120 mm poliuretano stoginė plokštė

Kaina: 28000 plius PVM

Išsami informacija

Updated on May 10, 2023 at 2:42 pm
  • ID: TH22678
  • Kaina: 28 000 €
  • Dydis: 30
  • Tipas: Komerciniai, Moduliniai namai, Moduliniai Sandwich nameliai
  • Statusas: Modulinis, Sandwich

Kontaktinė informacija

Pasiteirauti dėl namo

Compare listings

Compare
Vaidas
  • Vaidas