Iš Krizės į Inovacijas – tinyhome.lt

Naujos technologijos ir besikeičiantys gyvenimo būdai sukelia pokyčius verslo pasaulyje. Eglė Rupšlaukienė, tinyhome.lt – MB “Nameliai” vadovė, yra viena iš tų, kurie drąsiai žengia į priekį, atsidūrę prieš akivaizdžius iššūkius.

Eglės kelias į verslo pasaulį prasidėjo nuo dekupažo parduotuvių, kurios veikė sėkmingai daugiau nei 10 metų, vėliau – gėlių, sodo daržo parduotuve moduliniame name. Vienas iš įdomesnių gyvenimo etapų buvo glaudžiai susijęs su nuosavo namo statyba, gėlių verslo kūrimu, tačiau įvairios aplinkybės ją paskatino pasinerti į neįprastą patirtį – pagyventi laikinai mobiliame namelyje, žinomame kaip “tiny home”. Gyvenimas ir verslai vystėsi sparčiu tempu, vienu metu teko parduoti butą, pradėti namo statybas, o kur laikinai gyventi, kol namas pasistatys – rado išeitį – ‘tinyhome” namelį, kuriame buvo viskas: virtuvė, dušas, wc, miegamasis, židinys. Pats namelis buvo pastatytas gražioje vietoje ant Neries kranto, tad išsikrausčius iš buto, gyvenimas gamtoje buvo šimtą kartų mielesnis, o ir namo statybas tame pačiame sklype buvo lengviau prižiūrėti ir organizuoti.

Po pandemijos, kai daugelis verslų patyrė sunkumų, tame tarpe ir Eglės dekupažo parduotuvė, kuri sekmingai veikė daugiau nei 10 metų, susidūrė su krize dėl besikeičiančių mados tendencijų ir vartotojų poreikių. Tai privedė Eglę prie svarbių gyvenimo sprendimų.

Nusprendus išbandyti kažką naujo, Eglė gavo idėją pradėti prekiauti nedideliais nameliais – “Tiny Home”. Pandemijos metu paklausa tokiais nameliais ženkliai išaugo. Vis daugiau žmonių, kurie anksčiau gyveno butuose, pradėjo ieškoti galimybių įsigyti nedidelę savo namų vietą, kur galėtų atsitraukti nuo miesto šurmulio ir pailsėti. Būsimam kolegai – Vaidui grįžus iš užsienio, kuriame pragyveno keletą metų, kur įgijo didelės darbinės patirties darbuose su nedideliais nameliais, pirtimis, kubilais, moduliniais nameliais, nusprendė šią patirtį pritaikyti Lietuvoje – įkurti įmonę, kurioje būtų patogu nusipirkti nedidelį namelį atitinkantį kliento poreikius. Didžiąją dalį asortimente esančių namelių galima pagaminti pagal kliento poreikius, individualiai.

Tinyhome.lt įmonėje MB “Nameliai” Eglė ir jos komanda įgyvendina kiekvieno kliento svajones apie kompaktiškus, funkcionalius ir stilingus namelius. Jų produktai atspindi modernius gyvenimo būdus, kurie prisitaiko prie klientų individualių poreikių ir gyvenimo stilių.

Eglės pasakojimas apie verslo perėjimą iš gėlių parduotuvės į “tiny home” prekybą ne tik atskleidžia verslo prisitaikymą besikeičiančiant rinkos sąlygoms, bet ir parodo, kad tai puikus pavyzdys, kaip įveikti iššūkius ir rasti naujus verslo galimybių kampus.

Tinyhome.lt – tai ne tik verslas, tai gyvenimo būdas ir įkvėpimas tiems, kurie siekia naujų horizontų ir įgyvendina savo svajones. Čia rasite plačiausia nedidelių namelių pasirinkimą tiek verslui, tiek gyvenimui.

Compare listings

Compare