Kodėl Tiny Home?

Pasivadinti Tiny Home įkvepė pasaulyje paskutiniu metu kylantis nedidelių namų judėjimas arba „mažų namų judėjimas“. Tai architektūrinis ir socialinis judėjimas, propaguojantis gyvenimą tiesiog mažuose namuose. Yra skirtingų „mažyčio namo“ apibrėžimų. 2018 m. Tarptautiniame gyvenamųjų namų kodekse, Nedidelis namas apibrėžiamas kaip gyvenamasis vienetas, kurio grindų plotas ne didesnis kaip 37 kvadratiniai metrai.
Gyvenimo nedideliuose namuose priežasčių yra įvairių. Daugelis šio gyvenimo būdo žmonių permąsto, ką vertina gyvenime, ir nusprendžia dėti daugiau pastangų stiprindami savo bendruomenes, gydydami aplinką, leisdami laiką su šeima ar taupydami pinigus.

Pagal Lietuvos įsatymus nesudėtingi statiniai yra iki 50-80 kvadratinių metrų. Todėl mes savo portale apsibrėžeme nedidelio namo savoka kaip iki 80 kvadratinių metrų nameliai.

Taip pat pagalvojome ko reikėtų žmonėms turint tokius namelius. Kokių papildomų poreikių turės žmogus turintis nedidelį namelį, taip gimė papildomos kategorijos kaip pirties nameliai ir kiti statiniai.

Išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų nedidelių namelių:

Join The Discussion

Compare listings

Compare