Gyvenamo namo statyba

Gyvenamo namo statybą reglamentuoja LR statybos įstatymai ir kiekvienu atveju statant gyvenamą namą reikalingas statybų leidimas. Jeigu norima statyti sodo namą sodo paskirties žemėje, kuriame norima gyventi tai galima daryti ir be statybos leidimo, bet tai bus sodo namas, tai nebus gyvenamas namas. Apie sodo namus skaitykite čia.

Statybų leidimas yra būtinas bet kokio dydžio namams, todėl ar planuojate mažo modulinio namo statybas, ar kelių aukštų namą, jis bus būtinas. Tiesa iki 80 kv.m. gyvenamiesiems namams yra supaprastintas statybos leidimo gavimas.

Statybos procesas:

1. Išsirinkite iš mūsų namų katalogo patinkantį namą su kartotiniu projektu

2. Užsisakykite statybos leidimo gavimo paslaugą

3. Po statybos leidimo gavimo mūsų meistrai pastatys jums namą.

1. Kartotinis namo projektas

Mūsų portale rasite kartotinius gyvenamųjų namų projektus. Kartotiniai projektai leis Jums sutaupyti laiką ir sumažinti išlaidas. Kartotinis projektas – jau parengtas projektas, sudarytas remiantis daugumos poreikiais. Išsirinkite savo poreikius atitinkantį kartotinį projektą. Išsirinkus projektą jį gausite iš karto. Kadangi statyboms vykstant laikas paprastai yra labai svarbus, tai šis variantas neabejotinai pasiteisins.

Už papildomą mokestį galite užsakyti ir statybų leidimo paslaugą, kas suteiks progą apskritai nuo savo pečių nusimesti sudėtingą dokumentų rengimo ir leidimo gavimo procesą.

Tam tikrais atvejais yra galimybes nedidelėms kartotinio namo projekto korekcijoms. Žinoma, tokios korekcijos šiek tiek kainuoja papildomai.

2. Užsisakykite statybos leidimo gavimo paslaugą

Statybos leidimo paslaugos kaina yra 3700 erų. Paslaugos trukmė nuo 2-4 mėn.

Statybos leidimo projekto sudėtis

1. Bendroji dalis;

2. Architektūrinė dalis;

3. Sklypo sutvarkymo dalis;

4. Vandens ir nuotekų dalis;

5. Pastatų konstrukcijos;

6. Projekto derinimas;

3. Po statybos leidimo gavimo mūsų meistrai pastatys jums namą.

Namo statybos laikas priklauso nuo to kokio tipo namas yra pasirinktas. Mūsų portale rasite įvairius namus: Namus kurie gali atvažiuoti tiesiai į jūsų sklypą bei surenkamus namus vietoje.

Dažniausiai pasitaikantis namo atvežimo ar namų surinkimo terminas yra 1-3 mėn.

Compare listings

Compare